یکی از کشورهایی که در سال های گذشته برای ایرانیان بسیار جذاب شده است، ترکیه می باشد. برای مهاجرت به ترکیه می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید که یکی از مهم ترین آن ها تحصیل در ترکیه می باشد. در واقع شما می توانید با استفاده از خدمات تحصیلی که در کشور ترکیه به دانشجویان ارائه می شود، شما می توانید با خیال راحت کارهای مربوط به اقامت خود را انجام داده و برای زندگی در ترکیه آماده شوید. ما در این مقاله قصد داریم بر دانشگاه آجی بادم (Acibadem University) تمرکز داشته باشیم و اطلاعاتی را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. مهاجرت به ترکیه یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما برای ادامه زندگی، تحصیل و کار به شمار می رود و شما می توانید با دریافت پذیرش تحصیلی از کشور ترکیه و دانشگاه های معتبر در این کشور، آینده خود را تضمین نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی دانشگاه آجی بادم (Acibadem University)

دانشگاه آجی بادام در سال 2007 تاسیس شد و به عنوان یک مرکز خصوصی آموزش و خدمات بهداشتی در کشور ترکیه و شهر استانبول به شمار می رود و می توان گفت که از بهترین گزینه ها برای تحصیل پزشکی در ترکیه می باشد. این دانشگاه در حالی خدمات پزشکی و آموزش ارائه می دهد که گزینه ای مناسب برای تحصیل دندانپزشکی در ترکیه نبوده و این رشته درون این دانشگاه ارائه نمی شود. شما می توانید برای داشتن یک دوره تحصیلی خوب در مقطع کارشناسی، ارشد و تخصص را در این دانشگاه مجهز و فوق مدرن اروپایی در قلب شهر استانبول ترکیه پست سر بگذارید که می توان گفت برای شما می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود. در واقع دانشگاه آجی بادام استانبول را می توان یکی از بهترین گزینه های پیش رو برای بسیاری از دانشجویان ایرانی که قصد ادامه تحصیل در کشور ترکیه را دارند به شمار رود و شما می توانید با تحصیل در این دانشگاه، پیش زمینه های خود برای داشتن یک زندگی خوب را ایجاد کنید. در ادامه مقاله تحصیل در ترکیه با ما همراه باشید تا شما را با مهم ترین رشته های ارائه شده در این دانشگاه آشنا سازیم.

رشته های تحصیلی در دانشگاه آجی بادام استانبول

یکی از مهم ترین پارامترهایی که برای تحصیل در ترکیه می تواند برای شما مفید واقع شود، رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه آجی بادام استانبول می باشد. در واقع شما می توانید با تحصیل در این رشته ها، آماده سازی خوبی برای ادامه زندگی و مهاجرت به ترکیه یا سایر کشورها را داشته باشید.

رشته های کارشناسی

 • علوم پزشکی
 • داروسازی، علوم درمانی
 • فیزیوتراپی
 • مدیریت سلامت
 • رژیم درمانی و تغذیه
 • پرستاری
 • ادبیات و علوم پایه
 • زیست مولکولی و ژنتیک
 • جامعه شناسی
 • روانشناسی
 • مهندسی پزشکی

رشته های کارشناسی ارشد

 • پرستاری
 • بیوشیمی و زیست مولکولی
 • صنعت دارو
 • پزشکی قانونی
 • مدیریت سلامت
 • فیزیک سلامت
 • انتقال خون و بانک خون
 • فیزیولوژی

البته رشته های دیگری هم در این دانشگاه ارائه می شود که در مقطع دکتری می توانید نسبت به دریافت پذیرش از این دانشگاه برای رشته هایی نظیر پرستاری، فیزیولوژی، علوم اعصاب و غیره اقدام کرده و در این دانشگاه نسبت به تحصیل اقدام نمایید. اما یکی از مهم ترین پارامترها در انتخاب یک دانشگاه، امکانات آن می باشد. ما در ادامه این مقاله نسبت به معرفی امکانات دانشگاه آجی بادام برای تحصیل در ترکیه با شما صحبت خواهیم کرد و اطلاعاتی را در این زمینه با شما در میان می گذاریم.

شهریه برخی از رشته های تحصیلی دانشگاه آجی بادم (Acibadem University)

پزشکی(انگلیسی): 20 هزار دلار

داروسازی(انگلیسی): 12 هزار دلار

پرستاری: 7000 دلار

دانشکده سلامت: 3500 دلار

مهندسی پزشکی: 10 هزار دلار

روانشناسی: 8000 دلار

جامعه شناسی: 6000 دلار

 

امکانات دانشگاه آجی بادام

دانشگاه آجی بادام را می توان در زمره یکی از مدرن ترین دانشگاه های حال حاضر در کشور ترکیه دانست که به صورت خصوصی اداره می شود و از این روی شما باید برای تحصیل در این دانشگاه هزینه های مربوط به شهریه را بپردازید. این دانشگاه یک سالن همایش با ظرفیت 750 نفر را به خود اختصاص داده است و همچنین امکانات ورزشی مختلفی برای دانشجویان در نظر گرفته است. برای دسترسی به این دانشگاه می توانید از مترو استفاده کنید و همچنین در صورتی که محصل در رشته های پزشکی و مربوط به سلامت می باشید می توانید نسبت به اشتغال در یکی از بیمارستان های زیر نظر این دانشگاه اقدام نمایید. تمامی این امکانات با هزینه ای که پرداخت می کنید در دسترس شما می باشد و همچنین خوابگاه های دانشجویی در کنار مراکز تفریح، اسکان و اینترنت رایگان در کنار غذای با کیفیت و ارزان قیمت می تواند از مهم ترین ویژگی ها و امکاناتی باشد که برای دانشگاه آجی بادام می توان عنوان نمود. در صورتی که می خواهید برای دریافت پذیرش از این دانشگاه اقدام نمایید، در ادامه ما را همراهی کنید.

دریافت پذیرش تحصیل در ترکیه از دانشگاه آجی بادم (Acibadem University)

دانشگاه آجی بادام با توجه به امکاناتی که دارد یکی از بهترین انتخاب ها برای دانشجویان بوده و می توان گفت که از بهترین انتخاب ها برای تحصیل در ترکیه به شمار می رود. ما در این مقاله نسبت به معرفی دانشگاه آجی بادام اقدام کردیم ولی چطور می توانیم برای دریافت پذیرش از این دانشگاه اقدام کنیم؟ این سوالی است که برای بسیاری از متقاضیان تحصیل در ترکیه پیش می آید و ما قصد داریم در این بخش شما را با ساده ترین روش برای دریافت پذیرش تحصیل در ترکیه از این دانشگاه با شما صحبت داشته باشید.

در خصوص تحصیل در رشته های پزشکی، داروسازی و همچنین سایر رشته های مقطع کارشناسی، کارنامه آزمون SAT درخواست شده است. همچنین برای مقاطع ارشد و دکتری نیز نیازمند داشتن کارنامه GRE و TOEFL هستید. برای اینکه از این دانشگاه و بدون داشتن کارنامه SAT نسبت به دریافت پذیرش اقدام کنید، در واقع نیازمند یک گروه مشاوره هستید که در زمینه تحصیل در ترکیه می توانند به شما کمک کنند. در صورتی که سوالی در خصوص تحصیل در ترکیه و دانشگاه آجی بادام دارید و یا می خواهید برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام نمایید، تمامی مراحل مربوطه را می توانید به کارشناسان ما بسپارید و در این زمینه از خدمات ما استفاده داشته باشید. این روش نسبت به روش اقدام به صورت بدون پشتیبان می تواند بسیار ساده تر باشد و پیچیدگی های روش بدون مشاور را نخواهد داشت. در صورتی که سوالی داشته باشید می توانید با کارشناسان ما مطرح کرده و سوالات خود را در این زمینه بپرسید.

کلام آخر

تحصیل در ترکیه یکی از بهترین انتخاب های پیش رو برای شما می باشد و در صورتی که قصد دارید در این کشور تحصیل داشته باشید، خدمات مربوط به تحصیل در کشور ترکیه در دسترس شما می باشد و می توانید از خدمات موسسه مجاز اعزام دانشجو به ترکیه که یکی از بهترین موسسه مهاجرتی می باشد نیز استفاده کنید. برای مهاجرت به ترکیه، تحصیل در ترکیه می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و در کوتاه ترین زمان می توانید از خدمات مربوط به تحصیل در این کشور استفاده داشته باشید. در صورتی که نیازمند مشاوره هستید و یا می خواهید سوالات خود را در زمینه تحصیل در این کشور بپرسید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. ما در این مقاله به معرفی دانشگاه آجی بادام در شهر استانبول پرداختیم و اطلاعاتی را در این خصوص با شما به اشتراک گذاشتیم.

5/5 - (1 امتیاز)