تحصیل در انگلستان

اخذ فوری ویزای تحصیلی انگلستان در موسسه مهاجردانش

تحصیل در انگلستان

معرفی موسسه مهاجردانش

موسسه مهاجردانش

موسسه مهاجردانش، متشکل از دانش آموختگان و متخصصان دانشگاه‌های ایران، انگلستان، روسیه و انگلستان بوده و کلیه فعالیت‌های آن در محیط‌های آکادمیک و توسط نخبگان این حوزه انجام می‌شود. با عنایت به تجربیات، ارتباطات و اطلاعات متخصصان حاضر در تیم مهاجر دانش بر آن شدیم تا برای علاقه‌مندان تحصیل در انگلستان، روسیه و انگلستان، راهنمایی‌ها و خدمات لازم را از مسیر قانونی ارائه نماییم. ما اعتقاد داریم: «آینده چیزی نیست که دست هرکسی بسپارید! مراقب افراد و موسسات غیرمجاز باشید»

چرا تحصیل در انگلستان

 • کیفیت بالای آموزش:

  دانشگاه‌های انگلستان در رتبه‌بندی‌های جهانی با کیفیت بالایی شناخته می‌شوند. این دانشگاه‌ها به طور مداوم در زمینه های تحقیقاتی و آموزشی بهبود می‌یابند و محیط آموزشی پویا و فعالی را برای دانشجوها فراهم می‌کنند.

 • سیستم تحصیلات عالی گسترده:

  انگلستان دارای سیستم تحصیلات عالی گسترده‌ای است که از دوره‌های کوتاه مدت گرفته تا دوره‌های لیسانس، فوق لیسانس و دکترا را در بر می‌گیرد که به دانشجویان این امکان را می‌دهد که بر اساس اهداف و نیازهای شخصی خود برنامه تحصیلی مناسب را انتخاب کنند.

 • تنوع فرهنگی:

  انگلستان یک کشور چندفرهنگی است که به دانشجوها فرصت می‌دهد تا در یک محیط غنی از تنوع فرهنگی تحصیل کنند. این تنوع فرهنگی به دانشجوها فرصت می‌دهد با افراد زیادی با فرهنگ های مختلف آشنا شوند و تجربه‌های بین‌المللی ارزشمندی کسب کنند

چرا تحصیل در انگلستان؟

مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان

  برای اقدام به درخواست ویزای تحصیلی در کشور انگلستان متقاضی باید مدارک زیر را به ‌صورت کاملاً دقیق و ترجمه‌ شده به سفارت انگلیس ارائه کنید.

 • پاسپورت فعلی به‌ علاوه پاسپورت‌ های قبلی
 • ۱ عکس پاسپورتی تازه گرفته ‌شده
 • فرم تأیید پذیرش برای تحصیل CAS که با امتیاز ۳۰ اثبات‌ شده باشد
 • مدارک اثبات مهارت زبان انگلیسی
 • مدارک مالی و گردش حساب ۶ ماه گذشته
 • پرینت فرم درخواست آنلاین ویزای انگلیس
 • شناسنامه و سند ازدواج به ‌صورت ترجمه‌ شده
 • اطلاعات و نامه رضایت از والدین و یا قیم قانونی
 • نتایج آزمایشات پزشکی مبنی ‌بر سلامت روحی و جسمی
 • مدارک سوابق تحصیلی

خدماتی که مهاجردانش برای تحصیل در انگلستان ارائه می‌دهد

مشاوره تحصیل در انگلستان

ارائه مشاوره

بررسی مدارک تحصیل در انگلستان

بررسی مدارک

ثبت‌نام دانشگاه‌های انگلستان

ثبت‌نام دانشگاه

اخذ ویزای تحصیلی انگلستان

اخذ ویزا

حمل و نقل دانشجو به انگلستان

حمل و نقل

اسکان و اقامت دانشجو در انگلستان

اسکان و اقامت

سوالات متداول تحصیل در انگلستان

سوالات متداول تحصیل در انگلستان

جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلیس ابتدا باید از یک موسسه آموزشی معتبر مانند مدارس، کالج و دانشگاه‌ ها پذیرش بگیرید. سپس نامه پذیرش به همراه مدارک مالی تحصیلی و هویتی را برای درخواست ویزا کامل کنید و پس ‌از پرداخت هزینه و انجام مصاحبه حضوری در سفارت منتظر دریافت ویزای تحصیلی باشید.

ارائه مدرک آیلتس برای دریافت ویزای تحصیلی در انگلستان ضروری نیست. در بیشتر موارد تأییدیه پذیرش برای تحصیل CAS که از طرف یک موسسه معتبر در انگلستان صادر شده باشد برای تأیید مهارت ‌های زبانی دانشجو کفایت می ‌کند.

دانشگاه‌ های بریتانیا در ۲ سطح شهریه برای دانشجویان اتحادیه اروپا و دانشجویان بین ‌المللی در نظر دارند که تا ۹ هزار پوند در سال هزینه دارد.

تعداد بسیار کمی از کالج و دانشگاه‌ های انگلیس بدون شهریه و یا با شهریه ارزان هستند. تعداد کالج‌ های رایگان بسیار نادر است به ‌خصوص برای دانشجویان بین ‌المللی تنها در صورت داشتن بورسیه تحصیلی امکان تحصیل رایگان برای متقاضی فراهم است.

خیر، هیچ محدودیت سنی جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان وجود ندارد. تمامی کودکان ۴ تا ۱۷ سال برای ویزای تحصیلی در مدارس این کشور و بالای ۱۸ سال می ‌توانند برای تحصیل در دانشگاه‌ ها و کالج ‌های بریتانیا برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنند.

دریافت کنندگان ویزای تحصیلی در موسسه مهاجردانش