تحصیل دندانپزشکی ترکیه بدون کنکور

شما برای تحصیل دندانپزشکی در دانشگاههای دولتی ترکیه با آزمون yos مواجه هستید. بهترین گزینه شما برای تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه بدون شرکت در آزمون yos، دانشگاههای خصوصی می­باشد. دانشگاه های خصوصی در ترکیه شرایط تحصیل مناسب دارند و حائز استانداردهای بسیار بالایی هستند و بعضاً در رنکینگ دانشگاه های جهان قرار دارند.

تعداد این دانشگاهها در ترکیه رو به افزایش بوده و اکثراً  در شهر استانبول قرار دارند. در اغلب موارد ورود به دانشگاه های خصوصی رقابتی بوده، نیازی به امتحان yos نبوده و صرفاً با بررسی نمرات دیپلم دبیرستان اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند. شانس پذیرش در این دانشگاهها با توجه به ظرفیت بالای اعلام شده برای دانشجویان خارجی بالاست. فقط کافیست نمرات خوبی در مقطع دیپلم داشته باشید.

دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه

موسسه آباد مهاجر دانش ضمن قرارداد و همکاری مطلوب با دانشگاهها و مراکز آموزش عالی ترکیه، امکان اخذ بورس تحصیلی از این دانشگاهها از 10 الی 100 درصد را دارد. این بورس تحصیلی کل دوران تحصیل شما را شامل می شود و می تواند فرصت بسیار مناسبی برای دانشجویانی که امکان پرداخت شهریه بالای این دانشگاهها را ندارند باشد، اگر قصد دریافت بورس تحصیلی دندانپزشکی بدون کنکور در دانشگاههای خصوصی ترکیه دارید با ما تماس بگیرید.

در دانشگاههای خصوصی می توانید به دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی تحصیل نمایید. در صورتیکه مدرک بین المللی زبان ترکی یا انگلیسی را دارید و یا این آمادگی را دارید که در آزمون زبان دانشگاه رتبه مناسب را کسب نمایید، می­توانید بلافاصله تحصیل خود را شروع نمایید. در غیر اینصورت بایستی در کلاسهای آمادگی زبان دانشگاه شرکت نمایید و بعد از پایان دوره، تحصیل خود را شروع نمایید.

اگر شما به تحصیل دندانپزشکی ترکیه بدون کنکور علاقمند هستید با همکاران ما در موسسه تماس بگیرید تا در فرآیند پذیرش تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه شما را یاری نمایند.

اگر شما آمادگی شرکت در آزمون یوس را دارید ما در کنار شما هستیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در غیر اینصورت پیشنهاد ما حضور در کلاسهای آمادگی یوس در محل موسسه خواهد بود. همچنین می توانید به ترکیه سفر کنید و در دوره ی آمادگی تحصیلی یک ساله شرکت نمایید. ما به عنوان نماینده رسمی بهترین و معتبرین کالج های آمادگی آزمون یوس، آماده اخذ پذیرش شما در این کالج­ها هستیم.

دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه

جهت کسب اطلاعات شرایط تحصیل در ترکیه می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

4.9/5 - (40 امتیاز)