دانشگاه باهچه شهیر (Bahçeşehir University)

ما در این مقاله قصد داریم مزایای تحصیل در ترکیه را برای شما بازگو کنیم و در این زمینه قصد داریم تمرکز خود را بر دانشگاه باهچه شهیر (Bahçeşehir University) که از دانشگاه های مطرح این کشور می باشد بگذاریم و شما را با این دانشگاه بیشتر آشنا کنیم. این دانشگاه در شهر استانبول واقع شده است و یک دانشگاه جهانی با ورودی دانشجویان بین المللی به شمار می رود که همه ساله دانشجویان بسیاری را به خود جذب کرده و می توان گفت که از موفق ترین دانشگاه های کشور ترکیه به شمار می رود.

ترکیه یکی از مقاصد اصلی برای دانشجویان ایرانی به شمار می رود و همه ساله دانشجویان بسیاری برای تحصیل در ترکیه اقدام می کنند. دندانپزشکی در ترکیه و پزشکی در ترکیه از مهم ترین اهداف تحصیل در ترکیه می باشد و برخی اوقات هم دانشجویان برای مهاجرت به ترکیه از این شیوه استفاده می کنند.

این دانشگاه هم مورد تایید وزارت علوم و هم مورد تایید وزارت بهداشت بوده و در نتیجه تمامی رشته های آن مورد تایید در ایران است. شما می توانید با تحصیل در ترکیه و تحصیل در این دانشگاه، پیش زمینه های زندگی آسوده آینده خود را فراهم کنید. در این مقاله علاوه بر بررسی این دانشگاه، به شما در زمینه انتخاب این دانشگاه و تحصیل در آن اطلاعاتی را ارائه خواهیم داد.

اطلاعات عمومی در مورد دانشگاه باهچه شهیر (Bahçeşehir University)

دانشگاه باهچه شهیر که امروزه مورد توجه دانشجویان ایرانی بین المللی برای تحصیل در ترکیه قرار گرفته است، یک دانشگاه غیر انتفاعی است که در سال 1998 تاسیس شده و از سال 1999 و 2000 نسبت به پذیرش دانشجو اقدام کرده است. این دانشگاه 3000 دانشجوی بین المللی داشته و از آن جا که در قلب شهر استانبول قرار گرفته است می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. دانشجویان در این دانشگاه می توانند در رشته های مختلفی اقدام به تحصیل نمایند که در این خصوص در ادامه توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

همچنین دانشجویان این دانشگاه می توانند با توجه به قرارگیری این دانشگاه در شهر استانبول، امکانات رفاهی بسیاری را تجربه نمایند. این دانشگاه برای تحصیل در ترکیه می تواند گزینه ای مناسب باشد ولی به این دلیل که یک دانشگاه غیر انتفاعی و غیر دولتی در کشور ترکیه به شمار می رود، شاید تحصیل در این دانشگاه کمی هزینه بر باشد. با ما در ادامه این مقاله قصد داریم در زمینه انتخاب این دانشگاه و ویژگی های آن با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را در این خصوص با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

1 3

دانشکده های دانشگاه باهچه شهیر

برای تحصیل در ترکیه و در دانشگاه باهچه شهیر (Bahçeşehir University) رشته های مختلفی در دسترس شما می باشد که می توانید در آن ها تحصیل نمایید. در دانشگاه باهچه شهیر می توانید در دانشکده علوم بهداشتی با رشته هایی مانند گوش و شنوایی، روان درمانی کودک، مدیریت در خصوص امکانات بهداشتی، پرستاری، رژیم درمانی و تغذیه، فیزیوتراپی، مشاغل اجتماعی و غیره تحصیل کنید.

همچنین دانشکده هایی مانند دانشکده آموزش و پرورش، دانشکده حقوق، دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی، دانشکده معماری و طراحی، دانشکده فنی و مدرسه علم کاربردی در دسترس شما می باشد تا شما بتوانید دوره تحصیلی خوبی را در دانشگاه باهچه شهیر برای تحصیل در ترکیه داشته باشید. خدمات مربوط به تحصیل در ترکیه و پذیرش دانشجو در دانشگاه باهچه شهیر به طور تخصصی ارائه می شود که در این خصوص در ادامه بیشتر اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

تحصیل در دانشگاه باهچه شهیر به چه زبانی انجام می شود؟

برخی از رشته های تحصیلی در دانشگاه باهچه شهیر به زبان ترکی استانبولی ارائه می شود ولی اغلب رشته ها و کلاس ها به زبان انگلیسی در دسترس می باشد. در نهایت شما باید بر اساس رشته مورد علاقه خودتان و زبان مورد نظرتان نسبت به تحصیل در این دانشگاه اقدام نمایید. در صورتی که سوالی در خصوص تحصیل در ترکیه و در این دانشگاه داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

امکانات رفاهی برای تحصیل در دانشگاه باهچه شهیر (Bahçeşehir University)

هر دانشگاه بر حسب توانایی مالی که دارد می تواند امکانات متعددی را در اختیار دانشجویان خود قرار دهد. دانشجویانی که برای تحصیل در ترکیه، دانشگاه باهچه شهیر را انتخاب کرده باشند می توانند از امکانات متعددی مانند اینترنت رایگان، غذای با کیفیت، سالن های ورزشی و استخرها، امکانات اقامتی و همچنین بیمه های درمانی رایگان استفاده نمایند.

این خدمات با قیمتی مناسب در دسترس شما می باشد و شما می توانید با خیال راحت از این خدمات استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در خصوص تحصیل در ترکیه و امکانات دانشگاه باهچه شهیر داشته باشید می توانید سوالات خود را با کارشناسان موسسه اعزام دانشجو به ترکیه مطرح کنید و بر این اساس نسبت به انتخاب این دانشگاه اقدام نمایید.

دانشگاه باهچه شهیر (Bahçeşehir University)

شهریه سالانه برخی از رشته های تحصیلی

پزشکی(انگلیسی): 25 هزار دلار

دندانپزشکی(انگلیسی): 20 هزار دلار

فیزیوتراپی: 7900 دلار (با بورس 25 درصد: 5500 دلار)

دانشکده مهندسی: 7900 دلار

دانشکده حقوق: 7900 دلار

دانشکده علوم کاربردی: 5530 دلار

مقطع دکتری: 10 هزار دلار

مقطع ارشد: 6 هزار دلار

شهریه تمام رشته ها

 

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل در ترکیه

اگر زندگی در کشور ترکیه یکی از اهداف شما می باشد، مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل در ترکیه می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و شما می توانید با خیال راحت از این خدمات استفاده نمایید. شما می توانید با خیال راحت نسبت به دریافت خدمات تحصیلی در این دانشگاه اقدام کنید و برای اینکه راه را برای خود سهل تر کنید، می توانید با کارشناسان موسسه مجاز اعزام دانشجو به ترکیه تماس بگیرید و سوالات خود را پیرامون تحصیل در ترکیه بپرسید.

این موسسه به عنوان یکی از بهترین موسسات مهاجرتی به ترکیه نیز شناخته می شود و دانشجویان بسیاری همه ساله صفر تا صد کارهای خود در زمینه تحصیل در ترکیه را به این موسسه می سپارند. ارائه خدمات دریافت پذیرش، بورس تحصیلی، دریافت ویزا و دریافت امکانات اقامتی در ترکیه از مهم ترین خدماتی است که برای تحصیل در ترکیه در دسترس شما بوده و می توانید با خیال راحت از این خدمات استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در خصوص تحصیل در ترکیه یا در خصوص دانشگاه باهچه شهیر داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و سوالات خود را در این زمینه بپرسید.

5 3

کلام آخر در مورد دانشگاه باهچه شهیر (Bahçeşehir University)

ترکیه را می توان از مهم ترین مقاصد گردشگری و تفریحی برای ایرانیان دانست که در سال های اخیر در زمینه تحصیل در ترکیه هم اقداماتی صورت گرفته است. شما می توانید با خیال راحت نسبت به تحصیل در ترکیه اقدام کنید و با توجه به امکانات اقامتی و نزدیکی این کشور به ایران، خیال شما از هر بابت در این کشور راحت خواهد بود. ما در این مقاله شما را با دانشگاه باهچه شهیر آشنا کردیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

در صورتی که قصد تحصیل در ترکیه را داشته باشید و می خواهید اطلاعات بیشتری را در خصوص تحصیل در این کشور به دست بیاورید و همچنین با دانشگاه باهچه شهیر در شهر استانبول ترکیه آشنا شوید، این مقاله می تواند گزینه ای مناسب برای شما به شمار رود. خدمات مربوط به تحصیل در ترکیه می تواند به شما کمک کند تا استوار تر برای تحصیل در ترکیه قدم بردارید و برای تحصیل در این کشور آماده شوید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید می توانید با کارشناسان ما مطرح کرده و مشاوره رایگان در خصوص تحصیل در ترکیه بگیرید.

درباره نویسنده

guest
0 دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه‌ها