ازمیر یکی از شهرهای بسیار زیبای ترکیه می باشد و دسترسی به این شهر حتی به صورت زمینی بسیار ساده است و شما می توانید با اتوبوس هم به این شهر سفر داشته باشید. دانشگاه دوکوز ایلول شهر ازمیر را می توان از بهترین گزینه های تحصیل در ترکیه عنوان کرد که هر ساله بسیاری از دانشجویان را به خود جذب می کند و شما هم می توانید برای تحصیل در این دانشگاه نسبت به دریافت پذیرش از آن اقدام کنید. ما در این مقاله قصد داریم در خصوص تحصیل در ترکیه با شما صحبت کنیم و تمرکز ما برای نگارش این مقاله دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر (Dokuz Eylül University) می باشد. علاوه بر معرفی این دانشگاه، در بخش های بعدی شما را با رشته ها و دانشکده های این دانشگاه آشنا خواهیم کرد و در نهایت نیز به شما خواهیم گفت که چرا باید برای ادامه تحصیل در ترکیه به دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر مهاجرت کنید. مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل در این کشور امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و می توان گفت که این شیوه مهاجرتی امروزه به عنوان یکی از بهترین روش های دریافت اقامت دائم ترکیه به شمار می رود. با ما در ادامه همراه باشید تا بیشتر در خصوص این دانشگاه اطلاعاتی را با شما در میان بگذاریم.

معرفی دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر (Dokuz Eylül University)

این دانشگاه در سال 1982 تاسیس شد و یکی از بهترین دانشگاه های ترکیه شمار می رود که بر اساس روش یادگیری رفع اشکال به شمار می رود و دانشجویان بیشتر برای تحصیل در رشته پزشکی در ترکیه وارد این دانشگاه می شوند. در صورتی که قصد ادامه تحصیل داشته باشید این دانشگاه قطعا می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد که با 52 دانشگاه در 25 کشور در حال همکاری بوده و قطعا یکی از بهترین انتخاب های موجود برای شما به شمار می رود و شما می توانید از خدمات این دانشگاه در شهر ازمیر ترکیه که به عنوان سومین شهر ترکیه پس از استانبول و آنکارا شناخته می شود استفاده داشته باشید. این دانشگاه در منطقه اژه واقع شده است که یکی از مراکز توریستی شهر ترکیه به شمار می رود و همواره یونانی ها، یهودیان و لوانتین ها در گذشته در این منطقه زندگی می کرده اند و به طور کلی می توان گفت که این دانشگاه یکی از بهترین انتخاب های شما می باشد. در صورتی که علاقمند به تحصیل در ترکیه و در دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر می باشید، در ادامه با ما همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در خصوص دانشکده ها و رشته های ارائه شده در این دانشگاه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

دانشکده ها و رشته های ارائه شده در این دانشگاه

این دانشگاه مراکز تحصیلی مختلفی را دارد که هر دانشجو بسته به علاقه و استعداد خود می توانید برای تحصیل در ترکیه و این دانشگاه اقدام نماید. از مهم ترین دانشکده های این دانشگاه می توان به دانشکده آموزش، دانشکده ادبیات، علوم، هنرهای زیبا، دریانوردی، مهندسی، حقوق، اقتصاد و علوم مدیریتی، الهیات، اقتصاد، معماری، پزشکی، پرستاری، علوم سلامت و توریسم اشاره نمود. البته این دانشگاه بیشتر از لحاظ علمی در زمینه تحصیل پزشکی در ترکیه و تحصیل دندانپزشکی در ترکیه شناخته شده است و همه ساله بسیاری از دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارند، راهی این دانشگاه محبوب در کشور ترکیه می شوند. لازم به ذکر است که خدمات تحصیل در ترکیه در این دانشگاه به دو زبان ترکی و انگلیسی ارائه می شود و از این روی دانشجویان ایرانی می توانند دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر را بسته به نوع تحصیلی مورد نظر خود انتخاب کرده و برای تحصیل در ترکیه آماده شوند. اما امکانات رفاهی ارائه شده برای دانشجویان در این دانشگاه چیست؟ این سوالی است که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد و اطلاعاتی را در این خصوص با شما در میان خواهیم گذاشت.

دوکوز ایلول ازمیر

امکانات تحصیلی در دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر (Dokuz Eylül University)

دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر را می توان به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های کشور ترکیه به خصوص برای رشته های پزشکی دانست که حتی در زمینه تخصص نیز فعالیت داشته و از این روی دانشجویان بسیاری برای تحصیل در ترکیه به این دانشگاه می روند. این دانشگاه به طور کلی امکانات رفاهی خوبی را در زمینه اقامت، تسهیل در رفت و آمد، ورزش، اینترنت، کتابخانه و فضای درمانی در اختیار شما قرار می دهد و می توان گفت که دانشجویان تحصیل در ترکیه می توانند این دانشگاه را با خیال راحت انتخاب کرده و برای ادامه تحصیل راهی این دانشگاه شوند.

بهترین روش برای دریافت پذیرش از این دانشگاه

دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی ترکیه از مهم ترین قدم هایی است که برای تحصیل در ترکیه و در دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر باید بردارید و ما قصد داریم در این قسمت از مقاله بیشتر با شما در این خصوص صحبت کنیم. در صورتی که قصد دارید برای ادامه تحصیل به کشور ترکیه بروید و می خواهید برای دریافت پذیرش از دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر اقدام نمایید، بهترین و مهم ترین قدم برای شما دریافت پذیرش است. اما گاهی پیچیدگی قدم ها برای دریافت پذیرش و اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی ترکیه باعث می شود تا دانشجویان قید تحصیل در ترکیه را بزنند. در این صورت باید چه کار کنیم؟ با ما همراه باشید تا در ادامه در این خصوص با شما صحبت داشته باشیم.

برای دریافت پذیرش تحصیلی از کشور ترکیه شما باید حتما مدارک خود را آماده کنید و بهتر است در این راه از مشاوره های کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه تحصیل در ترکیه استفاده داشته باشید تا در کوتاه ترین زمان بتوانید برای تحصیل در ترکیه اقدام نمایید. در این خصوص می توانید از خدمات ارائه شده برای تحصیل در ترکیه استفاده کنید و تمامی کار را به ما بسپارید. ما تمامی خدمات را به صورت تخصصی به شما ارائه می دهیم تا بتوانید بالاترین شانس را برای تحصیل در ترکیه داشته باشید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید و یا می خواهید برای تحصیل در ترکیه امکان سنجی داشته باشید، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و سوالات خود را در این زمینه به صورت رایگان بپرسید. همچنین در صورتی که می خواهید برای تحصیل در ترکیه اقدام نمایید، می توانید تمامی خدمات مربوط به این موضوع را از شرکت ما به عنوان بهترین موسسه مهاجرتی و یک موسسه مجاز اعزام دانشجو به ترکیه دریافت نمایید.

کلام آخر

یکی از مهم ترین شیوه های مهاجرت به ترکیه را می توان تحصیل در ترکیه دانست که امروزه برای دانشجویان بسیاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در صورتی که می خواهید در این زمینه فعالیت داشته باشید و برای تحصیل در ترکیه آماده شوید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و سوالات خود را در این زمینه بپرسید. خدمات مربوط به تحصیل در ترکیه به صورت حرفه ای ارائه می شود و در دسترس شما می باشد. ما در این مقاله شما را بیشتر با دانشگاه دوکوز ایلول ترکیه آشنا کردیم.

5/5 - (2 امتیاز)