ترکیه یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان ایرانی به شمار می رود و همه ساله دانشجویان بسیاری برای تحصیل در ترکیه اقدام می کنند. برای اینکه بتوانید در این دانشگاه به ادامه تحصیل بپردازید، نیازمند دریافت پذیرش یکی از دانشگاه های این کشور هستید و بر این اساس می توانید برای ادامه تحصیل در ترکیه آماده شوید. یکی از دانشگاه های بسیار محبوب در میان ایرانیان محصل در ترکیه را می توان دانشگاه ارجیس (Erciyes University) دانست که در شهر قیصریه کشور ترکیه واقع شده است و همه ساله دانشجویان بسیاری را به خود جذب می کند.

شما هم می توانید برای تحصیل در ترکیه و در دانشگاه ارجیس آماده شوید و برای ادامه زندگی به کشور ترکیه بروید. مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل در این کشور یکی از بهترین راه های پیش روی شماست و شما می توانید با خیال راحت از این امکانات استفاده داشته باشید. تمامی خدمات مربوط به تحصیل در ترکیه توسط موسسه مجاز اعزام دانشجو به ترکیه ارائه شده و دانشجویان می توانند برای ادامه زندگی و تحصیل خود، به بهترین موسسه مهاجرتی مراجعه کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا دانشگاه ارجیس را بیشتر به شما معرفی کنیم.

 

معرفی دانشگاه ارجیس

این دانشگاه در سال 1978 تاسیس شد و در شهر قیصریه واقع شده است. یکی از دانشگاه های بسیار خوب در کشور ترکیه به شمار می رود که برای دانشجویان علاقمند به رشته پزشکی در ترکیه و دانشجویان علاقمند به دندانپزشکی در ترکیه می تواند یک گزینه بسیار خوب به شمار رود. این دانشگاه برخی از فعالیت های خود را در شهر آناتولی انجام می دهد و دانشجویان بسیار زیادی که از کشورهای مختلف به ترکیه می آیند، در دانشگاه ارجیس نسبت به ادامه تحصیل اقدام می کنند.

به طور کلی می توان گفت که دانشگاه ارجیس با توجه به امکاناتی که دارد و همچنین رشته های ارائه شده و مراکز تحقیقاتی می تواند یکی از بهترین گزینه های ادامه تحصیل در کشور ترکیه به شمار رود و شما می توانید برای تحصیل در ترکیه در دانشگاه ارجیس اقدام نمایید. در صورتی که سوالی در زمینه رشته های ارائه شده در این دانشگاه، رتبه و رنکینگ آن و یا بهترین روش دریافت پذیرش از این دانشگاه داشته باشید، ما در ادامه این مقاله با شما همراه خواهیم بود و اطلاعاتی را در این خصوص با شما به اشتراک می گذاریم که قطعا برای شما مفید واقع شود.

 

دانشکده های دانشگاه ارجیس (Erciyes University)

این دانشگاه با دانشکده های دندانپزشکی، داروسازی، تربیت معلم، ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه، حقوق، هنرهای زیبا، الهیات، ارتباطات، اقتصاد، معماری، مهندسی، کشاورزی، بهداشت، دامپزشکی و مدیریت در حال کار می باشد و رشته هایی مانند زبان، فیزیک، شیمی، ریاضیات، کشاورزی، بیولوژی، مدیریت، زمین شناسی و غیره در این دانشگاه در دسترس دانشجویان بوده و می توانند در این رشته ها نسبت به ادامه تحصیل اقدام نمایند.

در صورتی که سوالی در خصوص تحصیل در ترکیه داشته باشید و یا می خواهید دانشگاه ارجیس را انتخاب کنید، باید بدانید که این دانشگاه بیشتر رشته های خود را به زبان ترکی ارائه می دهد و از این روی دانشجویان باید با این زبان آشنایی داشته باشند و یا دوره های زبان ترکی را در خاک این کشور پشت سر گذاشته باشند تا بتوانند نسبت به تحصیل در این دانشگاه اقدام نمایند.

تحصیل در ترکیه و در دانشگاه ارجیس شهر قیصریه می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما باشد. ما در ادامه این مقاله نسبت به معرفی امکانات و رنکینگ این دانشگاه می پردازیم و اطلاعات مفیدی را در خصوص این دانشگاه در اختیار شما قرار می دهیم که برای شما می تواند مفید واقع شود.

 

امکانات دانشگاه ارجیس (Erciyes University)

شما می توانید انتظار بسیاری از امکانات را در پردیس های مختلف دانشگاه ارجیس در هنگام تحصیل در ترکیه داشته باشید که در این قسمت به بررسی آن ها می پردازیم. برای مثال خدمات ورزشی و خدمات سلامت این دانشگاه می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و شما می توانید از خدمات درمانی رایگان استفاده داشته باشید. همچنین امکاناتی نظیر سالن های ورزشی و غیره در دسترس شماست.

دانشجویان می توانند در خوابگاه های این دانشگاه اقامت داشته باشند و همچنین از دیگر امکاناتی که در این دانشگاه ارائه می شود می توانیم به ارائه خدمات اینترنت رایگان، خوابگاه های مجهز و همچنین کتابخانه های مناسب اشاره داشت. با توجه به این امکانات، قطعا دانشگاه ارجیس می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش رو برای شما باشد و شما می توانید از خدمات این مرکز به سادگی استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در خصوص این دانشگاه دارید و یا می خواهید اطلاعات بیشتری را در خصوص این دانشگاه و تحصیل در ترکیه به دست بیاورید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید یا با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

رتبه و رنکینگ دانشگاه ارجیس (Erciyes University)

یکی از مهم ترین مباحثی که در زمینه تحصیل در ترکیه برای شما می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد، رتبه و رنکینگ دانشگاه می باشد که در این خصوص می توان گفت که این دانشگاه در میان 300 دانشگاه برتر جوان دنیا و رتبه ای مابین 801 الی 1000 در میان برترین دانشگاه های ترکیه است. این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم ایران نبوده و دانشجویانی که می خواهند برای تحصیل در ترکیه اقدام کنند و قصد بازگشت به ایران را دارند باید این نکته را مد نظر داشته باشند.

 

شهریه برخی رشنه ها در دانشگاه ارجیس (Erciyes University)

پزشکی: 60 هزار لیر

دندانپزشکی: 25 هزار لیر

داروسازی: 25 هزار لیر

حقوق: 15 هزار لیر

مهندسی: 15 هزار لیر

دامپزشکی: 15 هزار لیر

تحصیلات تکمیلی: 7 هزار لیر

 

برای پذیرش تحصیل در ترکیه چگونه اقدام کنم؟

دانشجویانی که برای پذیرش تحصیل در ترکیه می خواهند در دانشگاه ارجیس (Erciyes University) مشغول به تحصیل شوند، باید دقت داشته باشند که ممکن است برخی از مراحل برای دریافت ویزای تحصیلی و پذیرش تحصیلی از کشور ترکیه مشکل باشد و از این روی می توان گفت که باید از وکلای مجرب و با تعهد در این زمینه استفاده داشته باشید.

در این خصوص می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و سوالات خود را در زمینه تحصیل در ترکیه و در دانشگاه ارجیس بپرسید. خدمات ما شامل دریافت پذیرش و مشاوره به دانشجویان می شود و امروزه بسیاری از دانشجویانی که موفق به دریافت ویزای تحصیلی از کشور ترکیه می شوند، مراحل کار خود را به صورت کامل به ما سپرده اند. این خدمات با هزینه ای مناسب در دسترس شماست و می تواند بار استرس و فشاری که شما برای دریافت پذیرش تحصیل در ترکیه ممکن است تحمل کنید را کاهش دهد.

از این روی توصیه می شود که برای دریافت پذیرش از این خدمات ساتفاده نمایید. شما همچنین می توانید برای امکان سنجی و ادامه تحصیل در کشور ترکیه به صورت رایگان با مشاورین ما ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را در زمینه تحصیل در ترکیه بپرسید.

کلام آخر

ترکیه را می توان یکی از بهترین مقاصد تحصیلی در دنیا برای ایرانیان دانست و همه ساله میزان درخواست ایرانیان برای تحصیل در ترکیه رو به افزایش می باشد. خدمات مربوط به تحصیل در کشور ترکیه به صورت حرفه ای ارائه شده و شما می توانید نسبت به دریافت این خدمات اقدام کنید. ما در این مقاله شما را بیشتر با دانشگاه ارجیس آشنا کردیم و اطلاعاتی را در خصوص این دانشگاه با شما به اشتراک گذاشتیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. این دانشگاه یکی از بهترین مقاصد تحصیلی به خصوص برای دانشجویان محصل در زمینه علوم پزشکی و سلامت به شمار می رود.

5/5 - (2 امتیاز)