ترکیه یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویانی است که می خواهند به ترکیه مهاجرت داشته باشند. برای تحصیل در ترکیه باید پذیرش تحصیلی یکی از دانشگاه های این کشور را داشته باشید که در این خصوص می توانید در دانشگاه 19 مایس سامسون (Ondokuz Mayıs University) ثبت نام کرده و ادامه تحصیل دهید. ما در این مقاله قصد داریم در خصوص تحصیل در ترکیه و در دانشگاه 19 مایس سامسون با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را در خصوص این دانشگاه، امکانات و بهترین روش برای پذیرش از این دانشگاه به شما ارائه دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. شما می توانید با دریافت این خدمات به سادگی برای تحصیل در ترکیه آماده شوید. خدمات مهاجرتی در خصوص ادامه تحصیل در ترکیه توسط موسسه مجاز اعزام دانشجو ارائه شده و در دسترس شما می باشد.

با دانشگاه 19 مایس سامسون آشنا شوید

دانشگاه  اوندوکوز ماییس سامسون یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه واقع در شهر سامسون است. این دانشگاه در سال 1975 تأسیس شد و نام آن به معنای 19 می است. تاریخی که مصطفی کمال آتاتورک بنیان‌گذار جمهوری ترکیه برای آغاز جنگ استقلال، به شهر سامسون وارد شد. دانشگاه 19 مایس سامسون را می توان یکی از بهترین انتخاب ها برای تحصیل در ترکیه دانست که در شهر سامسون ترکیه واقع شده است و دانشجویان بسیاری را به خود جذب کرده است. شما می توانید برای ادامه تحصیل در این دانشگاه اقدام کرده و آماده تحصیل شوید. این دانشگاه امکانات خاص خود را ارائه می دهد و در نزدیکی یکی از مهم ترین شهرهای تاریخی در کشور ترکیه به شمار می رود. به طور کلی می توان گفت که دانشگاه 19 مایس سامسون با امکانات مختلف در کنار ویژگی های دیگر که مربوط به منطقه جغرافیایی این دانشگاه به شمار می رود و شما می توانید برای ادامه تحصیل در این کشور اقدام نمایید. در صورتی که سوالی در خصوص ادامه تحصیل در کشور ترکیه داشته باشید و می خواهید برای تحصیل در ترکیه اقدام کنید، در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

زبان آموزشی در این دانشگاه ترکی است به همین دلیل کلیه ی دانشجویان خارجی باید به زبان ترکی مسلط باشند و در آزمون تومر نمره ی قابل قبولی کسب کنند.

 

دانشکده ها و رشته های دانشگاه 19 مایس سامسون (Ondokuz Mayıs University)

دانشکده های دانشگاه 19 مایس سامسون شامل

پزشکی،

دندانپزشکی،

دامپزشکی،

دانشکده مهندسی،

حقوق

و معماری می شود و دانشجویان می توانند برای تحصیل در ترکیه در این دانشکده ها اقدام به دریافت پذیرش تحصیلی نمایند. همچنین رشته های مهندسی کامپیوتر، محیط زیست، مهندسی برق و الکترونیک، صنایع، مواد غذایی، عمران، شیمی، نقشه برداری، مکانیک و علوم مواد در این دانشگاه به عنوان زیر مجموعه دانشکده مهندسی به شمار می رود و دانشجویان می توانند دندانپزشکی و پزشکی در ترکیه را در دانشگاه 19 مایس سامسون پشت سر بگذارند. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید و می خواهید برای ادامه تحصیل در کشور ترکیه آماده شوید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. امکانات و بررسی ویژگی های این دانشگاه را در ادامه بررسی خواهیم کرد و شما می توانید برای ادامه تحصیل در ترکیه اقدام کنید. خدمات تحصیلی دانشگاه 19 مایس سامسون با بهترین کیفیت ارائه می شود و شما می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و سوالات خود را در این زمینه بپرسید. همچنین بهترین روش دریافت پذیرش از دانشگاه 19 مایس سامسون را با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

شهریه برخی رشته ها در دانشگاه 19 مایس سامسون (Ondokuz Mayıs University):

پزشکی ترکی: 6600 لیر

پزشکی انگلیسی: 8250 لیر

دندانپزشکی ترکی: 5940 لیر

دانشکده مهندسی: 810 لیر

دوره حاضرلیک زبان: 1220 لیر

کارشناسی ارشد: 462 لیر

دکتری: 852 لیر

 

امکانات دانشگاه 19 مایس سامسون (Ondokuz Mayıs University)

در دانشگاه 19 مایس سامسون می توانید امکانات مختلفی را در اختیار شما باشد که می توانید از آن استفاده داشته باشید. خدمات مربوط به اسکان، ورزش و بیمه درمانی رایگان را می توان از مهم ترین ویژگی های امکانات ارائه شده در این دانشگاه دانست. همچنین شما می توانید با خیال راحت از اینترنت رایگان و وعده های غذایی گرم که با قیمتی ارزان در دسترس شما می باشد استفاده داشته باشید. همچنین شهر سامسون ترکیه به عنوان یکی از بهترین و جذاب ترین شهرهای تاریخی به شمار می رود و شما می توانید از خدمات این مرکز اقدام کنید. مراکز تحقیقاتی و کتابخانه های این دانشگاه را می توان از مهم ترین ویژگی های تحصیل در ترکیه و تحصیل در دانشگاه 19 مایس سامسون در دسترس شما می باشد و شما می توانید با خیال راحت برای ادامه تحصیل در ترکیه این دانشگاه را انتخاب کنید.

دانشجویان دانشگاه Ondokuz Mayıs می توانند برطبق برنامه Erasmus+ Mevlana برای چند ترم در دانشگاه های اروپایی تحصیل کنند. همچنین بر طبق برنامه هایی مانند برنامه ی فارابی، می توانند بین دانشگاه های داخل کشور تبادل شوند.

 

بهترین روش برای دریافت پذیرش تحصیل در ترکیه

 

  • برای ورود به مقاطع کاردانی و کارشناسی هم می توان در آزمون YOS این دانشگاه شرکت کرد و هم از طریق شرط معدل اقدام کرد.
  • برای ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی باید در آزمون هایی مانند ALES شرکت کرد و در مصاحبه ی این دانشگاه قبول شد.
  • از آنجایی که آموزش برای همه ی دانشجویان به زبان ترکی انجام می شود، داشتن مدرک TOMER اجباری است.

 

برای تحصیل در ترکیه می توانید از طریق خدمات بهترین موسسه مهاجرتی اقدام نمایید. این روش در کاهش هزینه های شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و شما می توانید با خیال راحت از خدمات مربوط به این امر استفاده کنید. تحصیل در ترکیه برای مقاطع تحصیلات عالیه می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید و نیازمند دریافت مشاوره در این خصوص هستید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و در این زمینه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 

کلام آخر

ترکیه را می توان یکی از بهترین کشورهای مقصد برای تحصیل به شمار می رود و دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا را به خود جذب می کند و به دلیل نزدیک بودن به ایران، دانشجویان ایرانی بسیاری برای ادامه تحصیل در ترکیه از طریق این دانشگاه اقدام می کنند. در صورتی که سوالی در خصوص تحصیل در ترکیه داشته باشید و یا می خواهید برای ادامه تحصیل در این کشور اقدام نمایید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید. خدمات مربوط به تحصیل در ترکیه به خصوص برای دانشجویان دانشگاه 19 مایس سامسون در دسترس شما بوده و شما می توانید با خیال راحت از این خدمات استفاده کنید. ما در این مقاله اطلاعاتی را در خصوص تحصیل در ترکیه و این دانشگاه در اختیار شما قرار دادیم و شما می توانید با خیال راحت از این خدمات استفاده کنید. این خدمات به صورت حرفه ای در دسترس شما می باشد. تحصیل در کشور ترکیه می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و در صورت تمایل به تحصیل در کشور ترکیه، دانشگاه 19 مایس سامسون در دسترس شماست.

5/5 - (1 امتیاز)