تحصیل دندانپزشکی در ترکیه بدون آزمون

اگر قصد تحصیل در ترکیه و در دانشگاههای دولتی آن را دارید باید در آزمون ورودی آن دانشگاهها شرکت کنید. این آزمون در همه دانشگاههای دولتی ترکیه برگزار می شود. اسم این آزمون یوس yos بوده و در بازه زمانی اردیبهشت تا خرداد هر سال توسط هر دانشگاه بطور مستقل برگزار می شود و شما برای قبولی در این آزمون باید از قبل آماده شوید. البته چنانچه کارنامه آزمون sat را هم داشته باشید می توانید در این دانشگاهها تحصیل نمایید.

برای آمادگی شرکت در این آزمونها هم میتوانید از کلاسهای آمادگی موسسه استفاده نمایید و هم بابت حضور در کلاسهای آمادگی در کشور ترکیه با موسسه تماس حاصل نمایید. ما برای تحصیل شما در یکی از معتبرترین کالجهای ترکیه در کنار شما خواهیم بود.

شما برای تحصیل دندانپزشکی در دانشگاههای دولتی ترکیه با آزمون yos مواجه هستید. بهترین گزینه شما برای تحصیل دندانپزشکی در ترکیه بدون آزمون بدون شرکت در آزمون yos، دانشگاههای خصوصی می­باشد. دانشگاه های خصوصی در ترکیه شرایط تحصیل مناسب دارند و حائز استانداردهای بسیار بالایی هستند و بعضاً در رنکینگ دانشگاه های جهان قرار دارند.

این دانشگاهها در تمامی شهرهای ترکیه ایجاد شده اند ولی اکثراً  در شهر استانبول قرار دارند. در اغلب موارد ورود به دانشگاه های خصوصی رقابتی بوده، نیازی به امتحان yos نبوده و صرفاً با بررسی نمرات دیپلم دبیرستان اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند. شانس پذیرش در این دانشگاهها با توجه به ظرفیت بالای اعلام شده برای دانشجویان خارجی بالاست. فقط کافیست نمرات خوبی در مقطع دیپلم داشته باشید.

حتما بخوانید:

تحصیل دندانپزشکی در ترکیه بدون آزمون

دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه

در دانشگاههای خصوصی می توانید به دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی تحصیل نمایید. در صورتیکه مدرک بین المللی زبان ترکی یا انگلیسی را دارید و یا این آمادگی را دارید که در آزمون زبان دانشگاه رتبه مناسب را کسب نمایید، می­توانید بلافاصله تحصیل خود را شروع نمایید. در غیر اینصورت بایستی در کلاسهای آمادگی زبان دانشگاه شرکت نمایید و بعد از پایان دوره، تحصیل خود را شروع نمایید.

موسسه آباد مهاجر دانش ضمن عقد قرارداد رسمی و  اخذ نمایندگی از این دانشگاهها و با تجربه ای طولانی و سالها همکاری مطلوب، امکان اخذ بورس تحصیلی از این دانشگاهها از 10 الی 100 درصد را دارد. (شهریه این دانشگاهها بین 10 الی 25 هزار دلار در سال می باشد).

این بورس تحصیلی کل دوران تحصیل شما را شامل می شود و فرصت بسیار مناسبی برای دانشجویانی که امکان پرداخت شهریه بالای این دانشگاهها را ندارند می باشد، اگر قصد دریافت بورس تحصیلی دندانپزشکی بدون کنکور در دانشگاههای خصوصی ترکیه دارید با ما تماس بگیرید.

ما بصورت تضمینی امکان دریافت بورس تحصیلی را برای شما فراهم می آوریم.

اگر شما آماده شرکت در آزمون یوس هستید ما در کنار شما هستیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در غیر اینصورت پیشنهاد ما حضور در کلاسهای آمادگی یوس در محل موسسه خواهد بود. همچنین می توانید به ترکیه سفر کنید و در دوره ی آمادگی تحصیلی یک ساله شرکت نمایید. ما به عنوان نماینده رسمی بهترین و معتبرین کالج های آمادگی آزمون یوس، آماده اخذ پذیرش شما در این کالج­ها هستیم.

اگر شما به تحصیل دندانپزشکی در ترکیه بدون آزمون علاقمند هستید با همکاران ما در موسسه تماس بگیرید تا در فرآیند پذیرش تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه شما را یاری نمایند.

جهت کسب اطلاعات شرایط تحصیل در ترکیه می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

4.9/5 - (38 امتیاز)