فهرست موسسات اعزام دانشجو

فهرست موسسات اعزام دانشجو

معاونت بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان ، لیست موسسات و شرکت‌های لغو مجوز شده و عدم تمدید اعزام دانشجو و همچنین لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو را به روز کرد.

کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات معاونت بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان در آخرین به روز رسانی، لیست موسسات و شرکت‌های لغو مجوز شده و عدم تمدید اعزام دانشجو و همچنین لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج را اعلام کرد.

در به روز رسانی بهمن ماه 1398، فهرست 121 موسسه و شرکت لغو مجوز شده اعزام دانشجو و 145 موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج منتشر شد. موسسات لغو مجوز شده اعزام دانشجو با توجه به ضوابط و مقررات، اجازه هیچگونه فعالیت درخصوص اعزام دانشجو از قبیل مشاوره، عقد قرارداد و… نخواهند داشت.

طبق اعلام سازمان امور دانشجویان: بدیهی است این قبیل موسسات با توجه به ضوابط و مقررات، اجازه هیچگونه فعالیت درخصوص اعزام دانشجو از قبیل مشاوره، عقد قرارداد و…. نخواهند داشت. کلیه متقاضیان محترم نسبت به اقدامات این موسسات دقت نظر کامل داشته باشند. پس ازتاریخ لغو مجوز درصورت عقد قرارداد جهت پیگیری شکایت احتمالی خویش، ضروری است از طریق مراجع قضایی اقدام نمایند.

برای دریافت لیست کامل موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور به لینک زیر مراجعه نمایید:

فهرست موسسات اعزام دانشجو

 

فهرست موسسات لغو مجوز شده

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در ترکیه با مشاوران موسسه تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده

guest
0 دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه‌ها